Contact

Doe-het-Zelf Knap Op.


Openingsuren

Maandag tem. Vrijdag

08u15 tot 12u15 – 13u15 tot 18u00

Zaterdag

08u30 tot 12u15 – 13u15 tot 17u30

Zon- en Feestdagen : GESLOTEN

Contacteer ons

Knap Op NV

Torhoutsesteenweg 661
8400 Oostende

Tel: 059/80 16 23

info@knapop.be

BE0420.219.935

Heb je een directe vraag over een afdeling?

Koen (Algemeen): koen@knapop.be

James (Tuin – Herstelling – Machines): james@knapop.be

Olivier (Handgereedschap – Machines – Gereedschap ): olivier@knapop.be

Vincent (Verf – Lijmen – metaalwaren) :vincent@knapop.be

Youri (Sanitair – Elektriciteit – Hout – Meubelbeslag – bouwmaterialen): youri@knap-op.be

Kathleen (Kledij – Facturatie) kathleen@knapop.be

Heidi (Kledij) : Heidi@knap-op.be